موارد انجام شده در روز شنبه 2 مهرماه زنگ اوّل و زنگ سوم(کلاس هفتم2 و هفتم 4) درس مطالعات اجتماعی: درس یک(من حق دارم) از مطالعات اجتماعی تدریس شد. + 22 سوال از این درس در کتاب نوشته شد. به همراه مشخص کردن پاسخ آن ها.

تکلیف برای جلسه ی آینده در روز شنبه 9 مهرماه زنگ اوّل و زنگ سوم(کلاس هفتم2 و هفتم 4) درس مطالعات اجتماعی: درس دوم(من مسئول هستم) را در خانه پیش خوانی کنید تا درس بدهم. پس از آن درس 1 را می پرسم. کتاب های شما را می بینم لطفاً فنری شده باشد و دو برگه خط دار در کنار صفحاتی که اعلام کردم گذاشته شده باشد. اگر دفتر هم برداشتید هیچ اشکالی ندارد. اگر در برگه چسبی بزرگ و . هم، سوالات هر درس را بنویسید و در کنار هر درس قرار دهید هیچ اشکالی ندارد. فقط پرسش های شما نوشته شده باشد.✍️ موفق باشید(مسجدی- دبیرمطالعات اجتماعی) 

پرسش های درس 2 کتاب مطالعات اجتماعی هفتم؛ ویژه ی دانش آموزان عزیزم در هر چهار کلاس هفتم1، 2، 3، 4 (طاهره مسجدی ـ دبیر مطالعات اجتماعی)

پرسش های درس 1 کتاب مطالعات اجتماعی هفتم؛ ویژه ی دانش آموزان عزیزم در هر چهار کلاس هفتم1، 2، 3، 4 (طاهره مسجدی ـ دبیر مطالعات اجتماعی)

پاسخ به پرسش های درس به درس کتاب تفکّر و سبک زندگی هفتم؛ ویژه ی دانش آموزان عزیزم در هر چهار کلاس هفتم 2، 3، 4، 5(طاهره مسجدی ـ دبیر تفکّر و سبک زندگی)

معنی و نکته های درس «ستایش» از کتاب فارسی یازدهم رشته ی تجربی؛ ویژه ی دانش آموزان عزیزم در کلاس یازدهم تجربی(طاهره مسجدی ـ دبیر ادبیات فارسی)

معنی و نکته های درس «ستایش» از کتاب فارسی دهم رشته ی تجربی؛ ویژه ی دانش آموزان عزیزم در هر دو کلاس دهم تجربی(طاهره مسجدی ـ دبیر ادبیات فارسی)

تکلیف درس تفکّر و سبک زندگی؛ ویژه ی دانش آموزان عزیز در کلاس هفتم 3 (طاهره مسجدی ـ دبیر تفکّر و سبک زندگی)

تکلیف درس مطالعات اجتماعی؛ ویژه ی دانش آموزان عزیز در کلاس هفتم 2 و هفتم 4 (طاهره مسجدی ـ دبیر مطالعات اجتماعی)

درس ,اجتماعی ,مطالعات ,هفتم ,کلاس ,زنگ ,مطالعات اجتماعی ,درس مطالعات ,و هفتم ,هفتم 4 ,شده باشد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دکتر ستایش کاریابی بین المللی کارپیرا تولید و فروش انواع زئولیت golbargiyas Panda نکات طلایی در خرید جعبه های پیتزا تناسب اندام برنامه ریزی و کنترل پروژه کتابخانه شهیدان نصیری